Intervjuu kriminaalasja kaela saanud Sven Pertensiga. “Olen üsna veendunud, et pole pahandust teinud”
Tuntud taristuettevõtja Sven Pertens sai endale üllatuseks kaela kaks kriminaalasja. “Nagu siin muudest juttudest kuulda on, siis püütakse otsida veel episoode.”
Rail Balticu Eesti põhitrassi ligi miljardi euro suuruse alliansshanke esimeses voorust pääsesid edasi neli rahvusvahelist konsortsiumi ja üks kodumaine konsortsium.
Tee-ehitusfirma Trev-2 Grupp läks kohtusse konkurendi palgale läinud pikaajalise töötaja vastu, kes saatis viimastel töönädalatel omale edasi ärisaladusi sisaldanud dokumente.
Haapsalu Uksetehas on Eesti vanim kaasaegsel tehnoloogial uksi valmistav ettevõte, mis tähistab tänavu oma 34. tegevusaastat. Täielikult Eesti kapitalil tegutsev tehas on tuntud ennekõike kvaliteetsete sise- ja välisuste tootjana, kuid viimastel aastatel on oluliseks kasvanud ka aknatootmine, mis moodustab juba umbes kümnendiku kogu käibest.