• 23.01.25, 13:56

TREV-2 Grupist konkurendi palgale läinud töötaja peab maksma kopsaka leppetrahvi

Teist korda riigikohtusse jõudnud vaidlus sai punkti ‒ kohus mõistis tee-ehitusfirmast TREV-2 Grupp konkurendi palgale läinud pikaajalise töötaja ärisaladuse rikkumises lõplikult süüdi.
Tüli sai algus 2020. aasta koroonakevadel, kui nädal pärast valitsuse eriolukorra kehtestamist teatas TREV-2 raamatupidamisega tegelenud töötaja soovist tööleping lõpetada. Töötaja läks tööle konkurendi Verstoni juurde.
  • Tüli sai algus 2020. aasta koroonakevadel, kui nädal pärast valitsuse eriolukorra kehtestamist teatas TREV-2 raamatupidamisega tegelenud töötaja soovist tööleping lõpetada. Töötaja läks tööle konkurendi Verstoni juurde.
  • Foto: Liis Treimann
TREV-2 pikaajaline töötaja saatis paari nädala jooksul enne ettevõttest lahkumist ja seejärel suurima konkurendi Verstoni juures tööle asumist oma isiklikule e-posti aadressile ärisaladusi sisaldavaid dokumente. TREV-2 Grupp ja Verston on mõlemad Eesti suurimad taristuehitajad.

Seotud lood

Uudised
  • 25.10.24, 10:57
Trev-2 Grupist konkurendi palgale läinud töötaja rikkus ärisaladust
Tee-ehitusfirma Trev-2 Grupp läks kohtusse konkurendi palgale läinud pikaajalise töötaja vastu, kes saatis viimastel töönädalatel omale edasi ärisaladusi sisaldanud dokumente.
Uudised
  • 10.01.25, 07:18
TREV-2 juht sai kahtlustused kriminaalkuritegudes
Üks kahtlustus puudutab Rail Baltica ehitust
Taristuehitusettevõtte TREV-2 Grupi omanik ja juhatuse esimees Sven Pertens teatas, et on saanud kahtlustuse tema vastu algatatud kriminaalasjas.
  • ST
Sisuturundus
  • 07.04.25, 12:40
Maailma tõhusaimad küttelahendused – uued NIBE S-seeria maasoojuspumbad on ülimalt tõhusad ja nutikad
Kallinev energia on pannud majaomanikke üha rohkem vaatama ülimalt säästlike maasoojuspumpade poole, seda nii uusehitiste puhul kui ka olemasolevate küttelahenduste uuendamisel. Aga missugust maasoojuspumpa valida?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele