Pikaaegse õigusauditite tegemise kogemusega advokaat Ramil Pärdi sõnul ei tähenda piirangute puudumine registris veel seda, et ehitust tohib alustada. Ärikinnisvaraga seotud õiguslikud piirangud aitab nii ostja kui müüja jaoks tuvastada kinnisvara õigusauditi tegemine.
- Paremal advokaadibüroo Triniti partner ja vandeadvokaat Ramil Pärdi. Vasakul YIT Eesti krundihanke projektijuht Krista Koppel. Foto: Erakogu
Saates "Triniti eetris" räägime kinnisvara õigusauditist, sest kinnisvaraturg on aktiivne ja muutunud õigusruumi tingimustes on auditite tegemine ärikinnisvara müümisel väga aktuaalne.
Arutleme, miks tuleks ärikinnisvara ostmisel õigusauditi tegemist kaaluda ning kellele see enim kasulik on – ostjale või müüjale. Samuti räägime, millised küsimused kaasnevad uusarendustega ja millised küsimused kaasnevad vanema kinnisvaraga.
Oma pikaajalisest auditite tegemise kogemusest räägib advokaadibüroo Triniti partner ja vandeadvokaat Ramil Pärdi. Ehitusettevõtte kogemust jagab YIT Eesti krundihanke projektijuht Krista Koppel. Saadet juhib Gregor Alaküla.
Kuula saadet siit:
Õigusaudit paljastab, kas tegelikult ka ehitada tohib
Seotud lood
Juhtiv elektrimaterjalide hulgimüüja W.EG. Eesti ja maailma suurim kaablitootja Prysmian on viimaste aastate jooksul olnud olulised panustajad Eesti avaliku ruumi arendamises, osaledes tipptasemel infrastruktuuri- ning valgustuslahenduste loomises. Ettevõtete esindajate sõnul on lisaks innovaatilistele toodetele hea tulemuse alus suurepärased partnerlussuhted ja kiired tarned.