• 23.08.23, 08:11

Merko Ehitus sõlmis Tallinna Kaubamajaga uue lepingu

Täna allkirjastati ehitusleping, mis paneb aluse Tallinna Kaubamaja ja Merko Ehituse koostööle uue logistikakeskuse rajamiseks Maardusse.
Logistikakeskuse rajamine avab TKM Grupi ettevõtetele uusi ärivõimalusi ja suurendab tööprotsesside efektiivsust.
  • Logistikakeskuse rajamine avab TKM Grupi ettevõtetele uusi ärivõimalusi ja suurendab tööprotsesside efektiivsust. Foto: Liis Treimann
Lepingu väärtus ulatub ligikaudu 20 miljoni euroni, millele lisandub käibemaks. Ehitusmaksumus finantseeritakse nii omavahenditest kui ka pangalaenust.

Seotud lood

Uudised
  • 03.08.23, 08:41
Merko Ehituse kasum tegi tugeva kasvu
Uudised
  • 29.06.23, 06:00
Volkov: suured koondamised ei ole üldehitusse veel jõudnud
Ehitusturg on endiselt löögi all ja ehitusteenuse tellimuste maht on selgelt vähenenud, riik on investeeringud teedeehitusse sisuliselt lõpetanud, sedastab Merko Ehitus Eesti juht ja Eesti Ehitusettevõtjate Liidu juhatuse liige Ivo Volkov.
Uudised
  • 06.07.23, 09:45
Ehituse otsustajate TOP: kes on mõjukaimad ehitusliidrid
Äripäev koostas kolmandat aastat Eesti otsustajate edetabeli, mis mõõdab reaalset kokkupuudet otsuste langetamise ja nende suurusega. Ehitussektorist jõudis tänavu TOP200 hulka 14 otsustajat ja teist aastat juhib edetabelit valdkonna väga tuntud tegija. Samas jõudis ettepoole ka mitmeid nimesid, kes aga laiemale avalikkusele on pigem tundmatud.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.25, 15:23
Rekonstrueerimistoetus paneb ühistuid hoone fassaadile mõtlema – millist lahendust eelistada?
KredExi rekonstrueerimistoetus aastateks 2022–2027 on suunatud korterelamute terviklikule rekonstrueerimisele, et parandada hoonete energiatõhusust, pikendada nende eluiga ning soodustada taastuvenergia kasutuselevõttu. Vahel jääb aga ühistu liikmetel või arhitektil otsuse tegemisel puudu kogemustest ja teadmistest, millist fassaadilahendust oleks mõistlik eelistada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele