Heiti Hääle kontsern kavatseb Paldiskisse paarsada korterit ehitada, kuna ootab, et linn areneb suureks tööstuskeskuseks. Ka kinnisvara suurarendaja Invegol on seal juba rauad tules.
AVH Grupi suuromanik Heiti Hääl koos kontserni kuuluva kinnisvaraarendaja Omakodumaja juhatuse liikmeg Kersti Väinsaluga Paldiski investeerimiskonverentsil. Foto: Olga Makina
"Jah, meil on plaanis paarsada elamuühikut,“ ütles Alexela suuromanik Heiti Hääl Äripäevale teisipäeval toimunud konverentsil “Teistmoodi Paldiski”. „Planeering on valmis. Projekt ka.“
KredExi rekonstrueerimistoetus aastateks 2022–2027 on suunatud korterelamute terviklikule rekonstrueerimisele, et parandada hoonete energiatõhusust, pikendada nende eluiga ning soodustada taastuvenergia kasutuselevõttu. Vahel jääb aga ühistu liikmetel või arhitektil otsuse tegemisel puudu kogemustest ja teadmistest, millist fassaadilahendust oleks mõistlik eelistada.