• 22.07.24, 08:38

Uus majandus- ja tööstusminister: fookuses on ka planeeringute aja lühendamine

Uue majandus- ja tööstusministri Erkki Keldo sõnul on fookuses kolm põhivaldkonda: välisinvesteeringute toomine, kvalifitseeritud tööjõu tagamine ning pudelikaelaks olevate planeeringute ja menetluste lühendamine.
Reformierakondlane Erkki Keldo (vasakul) hakkab Kristen Michali valitsuses kandma majandus- ja tööstusministri vastutust.
  • Reformierakondlane Erkki Keldo (vasakul) hakkab Kristen Michali valitsuses kandma majandus- ja tööstusministri vastutust. Foto: Raul Mee
Ettevõtete tulumaksu puudutab see samuti, kuigi ideaalvariant see pole, tõdes ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.03.25, 10:47
Kuidas lahendada garaažiuste külmasildade probleemid?
Garaažiuste ja teiste tõstanduste alla tekkivad külmasillad ning ilmastiku mõjul siseruumidesse sattuv sadevesi on aastaid olnud probleemiks paljudes tootmis-, tööstus- ja kaubandusettevõtetes. Lahenduseks on SOJLO®, mis pakub kaasaegseid energiatõhusaid külmasillavabasid uksekünniseid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele