"Näen ehituses normaliseerumise märke. Julgeks öelda, et eelmise aasta lõpust korra või kaks nädalas potsatab postkasti kiri, et oleme see ja see ettevõte, teeme neid ja neid töid, kas teil on meile mingisuguseid projekte või töid pakkuda," ütleb Vilcon Ehituse tegevjuht Indrek Saar.
Ma arvan, et need on esimesed märgid, et suurem vall hakkab eest ära saama ja otsitakse uusi töid. See tähendab lõpuks ka seda, et enam ei saa käia käsi pikal uusi ja suuremaid numbreid küsimas. Väga loodan, et see asi hakkab natuke tagasi tõmbuma.
Seotud lood
Kui räägitakse tööstuse energiavajadusest, energiajulgeolekust või toidujulgeolekust, siis tundub, et räägitaks vaid gaasist, CNG-st või äärmisel juhul LPG-st. See on nii ilmselge valik, et tavaliselt ei vaevuta millelegi muule mõtlemagi.