• 06.01.14, 14:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eventus ja Nordecon ehitavad Rae valda Smarteni uue logistikakeskuse

Eventus Ehitus OÜ ja Nordecon Betoon OÜ ehitavad Rae valda AS-i Smarten Logistics uue logistikakeskuse. Ehitustööde maksumuseks on ligikaudu 7,7 miljonit eurot. Tööde tellijaks on Nordassets OÜ. 
Eventus Ehitus OÜ juhatuse esimees Ivar Kundla ütles, et sellises mahus leping on positiivne märk sellest, et ka erasektoril on tekkinud rohkem investeerimisvõimalusi ning ettevõtted laiendavad oma tegevust. „Oleme Nordecon Betooniga varemgi koostööd teinud ning usaldusväärse partneri olemasolu võimaldab tagada parima resultaadi tellija jaoks,“ lisas ta.
 „Meil on hea meel uut aastat alustada selle küllaltki töömahuka objekti projekteerimis-ehitustööde peatöövõtu lepingu sõlmimisega. Suured väljakutsed on meile alati meeldinud ja annab järgnevateks kuudeks tööd paljudele meie inimestele,“ lausus Nordecon Betoon OÜ juhataja Mait Rõõmusaar. Rae valda, Tallinn-Tartu maantee vahetusse lähedusse, Rukki teele rajatava logistikakeskuse projekteerimistööde maht hõlmab ligikaudu 45 000 ruutmeetri suuruse kompleksi kavandamist. Ehitustöid tehakse esimeses etapis umbes 17 000 ruutmeetri suuruse netopinna ulatuses. Tööde lõpptähtajaks on jaanuar 2015.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele